מחדוש תכשיטים

מיחזור מיחדוש תכשיטים

בזכות האהבה לנוסטלגיה והקשבה ללקוחותי, אני זוכה ללוות תהליכים מרגשים של מיחזור וחידוש תכשיטים ישנים.

מיחזור של תכשיטים ישנים, ניתן לשלוח זהב ישן לזיקוק, ולקבל זיכוי כספי בקניית תכשיט חדש מהקולקציה.

ניתן להביא יהלומים מתכשיטים ישנים ולשבצם בתכשיטים מהקולקציות הקיימות.

מיחדוש של זהב בירושה שהערך הסנטימנטלי שלו גבוה וחשוב, בעבודת התכה אישית אפשר לקבלתכשיט חדש מקורי ומשמעותי.

עמליה ואליזה

"דודה של סבתא שלי, דודה אלסה, היתה אישה יפיפייה ומיוחדת מאוד, והיא חייה בתור מאהבת של איש עשיר בניו יורק של שנות ה30. כשהיא חלתה בסרטן, הוא התחיל לקחת חזרה אליו את המתנות והתכשיטים שהרעיף עליה לאורך השנים. סבתא רבה שלי הבינה מה קורה והתחילה לקחת מהתכשיטים הללו אליה הביתה, כדי שישארו אצלנו במשפחה.
כך במרוצת השנים הגיעה אל אמא שלי הטבעת הזו, ומאז שאני ילדה קטנה נאמר לי שהיא תהיה שלי כשאגדל. ואולם כשהגיע היום המיוחל וניגשנו לצורף שיקטין אותה עבורי התברר שזו לא אופציה, בגלל צורת הטבעת וגילה (ואם להיות כנה, אמא אהבה את הטבעת יותר מידי מכדי להיפרד ממנה ממש).
וכך התחלנו, אמא ואני, במסע למצוא מישהי שתוכל להכין לנו טבעת חדשה שתשמור על המקורית בתוכה, והגענו לתמי. ביחד איתה בחרנו עיצוב משותף - לי בזהב הלבן המקורי ולאמא בזהב צהוב מטבעת אחרת של דודה אלסה.
יצאו לנו טבעות עם צורה מיוחדת אך גם קלאסית, מנצנצות מיהלומים בני מאה, עם סיפור משפחתי מיוחד ויפייפה - כמו הבעלים המקורית של הטבעת"

 

נסטיה

"יצאתי עם שרשרת מהממת ובול כמו שדמיינתי אותה, לתמי יש יכולת מיוחדת של סבלנות, מקצועיות והיא גם לא תתפשר עד שתשיג בדיוק את החלום.
היא קסם, מה אפשר להוסיף"

 

יש לך תכשיט שאת רוצה למחדש? את מוזמנת לכתוב לי ואחזור אליך בהקדם

סל קניות